Restauracja – pomysł na świąteczną promocję

serwowanie

Święta to bez wątpienia okres szczególny niezależnie czy mówimy tu o Bożym Narodzeniu, czy Wielkanocy. Warto ten fakt wykorzystać także w swojej restauracji, przygotowując na ten czas specjalne dekoracje. Na pewno będzie to miało korzystne przełożenie na liczbę klientów i sprawi, że klienci Twój lokal będą postrzegać bardziej profesjonalnie. Zmiany takie dotyczyć mogą wówczas wyposażenia gastronomii, ale nie tylko.

Menu

Wydaje się, że święta to znakomita okazja do tego, aby swoim klientom zaoferować nowe menu. Oczywiście większość pozycji nie będzie tu się wyraźnie różnić od tych, które znajdują się tam na co dzień, ale jakieś dodatki są jak najbardziej mile widziane. Ważna jest tu wasza inwencja twórcza.

Dekoracje

Kiedy jak kiedy, ale na czas świąt musisz zadbać także o specjalne wyposażenie gastronomii i bynajmniej nie mówimy tutaj o specjalistycznym sprzęcie, ale dekoracjach. Z tymi oczywiście większego problemu być nie może. W przypadku świąt Bożego Narodzenia nie może w Twoim lokalu zabraknąć lampek, bombek czy łańcuchów. Podczas świąt Wielkiej Nocy sprawdzą się baranki, zajączki czy pisanki.

Kartki świąteczne i promocje

Jeśli masz taką możliwość, warto wysłać do swoich klientów kartki świąteczne z życzeniami. Nie jest to koszt wysoki, a na pewno zapadnie w pamięci klientów. Ciekawym dodatkiem do nich może być jakiś bon podarunkowy.

Jak zatem widzisz nie tylko poprzez wyposażenie gastronomii, możesz ten czas uczynić szczególnym. Metod promocji jest o wiele więcej.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*